Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan “Sosyal Market” projesinin tanıtılması için  Kaymakamımız Sayın Fatih GENEL tarafından, Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezinde Din Görevlilerine hitaben toplantı düzenlendi.

İlçe Müftümüz Celal BÜYÜK’ün de iştirak ettiği toplantıda konuşan Fatih GENEL; Toplumsal desteği olmayan hiçbir Sosyal Proje başarılı olamaz. Sosyal Yardımlaşma konusunda sizler aktif rol oynayacaksınız. Evimizde, işyerimizde kullanmadığımız ama bir köşeye koyduğumuz ve belki bir gün lazım olur diye sakladığımız şeyler vardır. İşte bu kullanmadığımız her türlü eşyayı Sosyal Market’e vererek ihtiyacı olan insanlara destek olabilirsiniz.” dedi.

İlçemizden “Sosyal Market” projesine eşya bağışı yapmak isteyenler Yüreğir İlçesinde bulunan camilere, Yüreğir İlçe Müftülüğüne yada Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bağışlamak istedikleri eşyaları ulaştırabilirler. Ayrıca ihtiyaç sahibi olanlar da bu projeye müracaat ederek Sosyal Marketten faydalanabilirler.